Férová snídaně - pozvánka

FÉROVÁ SNÍDANĚ se letos koná v sobotu 13.5. v čase od 8,30 do 10,30 v prostorách venkovní učebny a zahrady naší školy za každého počasí.
Opět bude pro příchozí připravená bohatá snídaně, kterou připraví hlavně naši absolventi devátých tříd. K tomu bude možné napít se výborné fairtrade kávy a biomoštů z Mezic.Součástí programu budou i dílničky pro děti, které budou připraveny ve spolupráci se sdružením rodičů Montessori škola a rodina. Zazpívá i Sboreček z naší školy.
Touto akcí chceme vytvořit společný prostor pro setkání s vámi, rodiči, ale také demonstrovat, že nám s žáky naší školy není jedno, za jakých podmínek se potraviny produkují a prodávají. K přípravě pokrmů na společnou snídani použijeme fairtrade potraviny, ale také lokální potraviny a výrobky.

Srdečně všechny zvou učitelé, rodiče a přátelé ZŠ Horka nad Moravou.