Foto ŠD 2013/2014

Jarní dílny

15.4.2014

Jarní dílny ve školní družině

V úterý 15.4. se od 16 hodin scházeli děti i rodiče ke společnému vyrábění jarních a velikonočních dekorací, kraslic, květin, věnců. Pilně se pracovalo ve dvanácti připravených dílnách. Nápor zájemců polevoval až se spotřebováním výrobního materiálu! Počet účastníků jsme zvládly za pomoci ochotných maminek. Jarní odpoledne mělo příjemnou pracovní atmosféru a přispělo k dalšímu rozšiřování spolupráce školy s rodiči. Těšíme se na další společné akce!

Miluše Žitníková

Týden ve ŠD

18.2.2014

Pestrý týden mají za sebou děti i vychovatelky ve školní družině – návštěva vychovatelek a ped. konzultantky ze Zdic, přípravy na Valentýna

a těšení se na družinový karneval. Karnevalovou promenádu masek, tanec, hry a radostnou náladu jsme si senzačně užili!

Miluše Žitníková

Vánoční dílny ve školní družině

4.12.2013

Děkujeme za výraznou pomoc všem maminkám(a tatínkovi) při tvoření výrobků na vánoční jarmark! Ve všech odděleních ŠD vznikaly ozdoby, dekorace a dárky, které bychom bez pomoci dospělých nezvládly. Zároveń se vytvořila pěkná pracovně-sváteční atmosféra s malým občerstvením. Snad při našich setkáních vznikají i nové přátelské vztahy mezi školou, rodiči a dětmi. Těšíme se na další společné akce!

Miluše Žitníková, ved.vychovatelka

Podzimní vycházka ŠD

20.10.2013

Vycházka ŠD ,,Za podzimními barvami“

V pátek 11. října v 16 hodin se scházíme s dětmi a rodiči ze tří oddělení ŠD ke společné podzimní vycházce. Zahráli jsme si hru Barvy a vyrazili na vycházku po Hrázce. U hřbitova vyrábíme příbytky pro podzimní skřítky. Ze střechy Sluńákova obdivujeme krásně zbarvenou přírodu a nové sluňákovské stavby. Zakončili jsme občerstvením ve vytopené venkovní učebně. Hladoví výletníci si pochutnali na vońavém kabanosu z udírny.

Příjemná atmosféra a pohoda nám byla odměnou za přípravu a těšíme se na další akci s rodiči!

zapsala Miluše Žitníková