Foto ŠD

Vánoční týden ve školní družině

2.1.2019

V předvánočním týdnu připravily vychovatelky pro žáky ŠD program zaměřený na adventní čas: tvoření vánočních dekorací, poslech a zpívání koled, vaření dětského punče, pojídání domácího cukroví, vycházka s krmením zvířátek. Program byl ukončen filmem na přání s bohatým občerstvením a družinovou nadílkou her a stavebnic.

Děkujeme rodičům za skvělou spolupráci a přejeme všem rodinám úspěšný rok 2019!

Za ŠD Miluše Žitníková

Olympijské hry v ŠD

13.5.2018

Pro žáky ŠD jsme v rámci zájmového kroužku Děti na startu připravili několik olympijských disciplín. Největší ohlas měl závod mladých biatlonistů a bruslařů. Nadšení a zájem dětí můžete sledovat na našem videu.
Vychovatelky ŠD

VÁNOČNÍ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

21.12.2017

VÁNOČNÍ TÝDEN VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

pokračuje ve všech odděleních punčováním, zdobením perníčků, pojídáním cukroví, krmením zvířátek, veselými hrami a dokonce už nás navštívil i Ježíšek:)

Vánoční

Vánoční dílny

17.12.2017

Vánoční dílny s rodiči a žáky ŠD jsme letos pojaly jako výrobu dárků a drobných dekorací, které nebyli určeny k prodeji.

Děti byly šťastné a odnášely si výrobky domů. Přejeme krásné svátky vánoční.

Vychovatelky ŠD

Vánoční dílny

Zájmový kroužek ŠD – VÝTVARNÍK

25.6.2017

Spolu s rodiči a dětmi jsme ukončili letošní činnost v zájmovém kroužku ŠD Výtvarník pro děti 1.ročníku. Zahájili jsme seznamovací hrou, pokračovali ohlédnutím za pracovním rokem, vytvořili si dva originály, zhodnotili společný čas s rodiči a uspořádali výstavu. Příjemná pracovní atmosféra byla pro mě oceněním práce s dětmi:).
Miluše Žitníková

VÝTVARNÍK