Přihlášení ke stravování

Na každý školní rok se vyplňuje vždy nová „Závazná přihláška ke stravování“.
Přihlášky na nový školní rok jsou přijímány až od 1.6. končícího školního roku.
Přihlášku je nutné vyplnit on-line na našich webových stránkách, nebo vyplnit papírovou, podepsat a odeslat ve formátu PDF na e-mail školní jídelny, nebo doručit osobně do kanceláře ŠJ.
Do přihlášky prosím vyplňte všechny požadované údaje, zejména fungující e-mailovou adresu.
Strávníci jsou automaticky přihlašováni ke stravě na další měsíc, bez ohledu na úhradu stravného! Pokud někdo na konci měsíce nezaplatí stravné, neznamená to, že nebude automaticky přihlášen na měsíc následující. Pokud se dále nechcete stravovat, musíte to dát vědět do kanceláře ŠJ, nejlépe e-mailem na sjhorka@seznam.cz.

V době nemoci je rodič povinen dle § 4 vyhlášky č.107/2005 Sb., o školním stravování, v platném znění, dítě ze stravování odhlásit.

Odhlášení obědů se provádí den předem.

• do 12 hodin na www.strava.cz (jídelna 3721 - Horka nad Moravou)
  • nebo do 12 h telefonicky na tel. č.601 537 678
  • nebo do 12 hodin e-mailem na sjhorka@seznam.cz.

Ceník stravného platný od 1. 11. 2022

Věk Cena Přesnídávka Oběd Svačina
3-6 let 52,00 Kč 11,00 Kč + 4,00 Kč nápoj 26,00 Kč 11,00 Kč
7 let 57,00 Kč 11,00 Kč + 4,00 Kč nápoj 31,00 Kč 11,00 Kč