Aktuality

Zajímavé hodiny fyziky
V posledních hodinách fyziky jsme se zabývali kladkami a tím, jak kladky fungují. Teorie, nákresy, výpočty... A pak přišla praxe. Vyšli jsme ven na školní hřiště a připravili si několik situací, jak l...

Maškarní karneval ve ŠD
V druhé polovině února jsme si postupně všechny třídy ŠD užily maškarní karneval. Aby se děti více poznaly, probíhal vždy alespoň pro 2 třídy a na programu byly i seznamovací hry. Masky byly velice pe...


Lyžařský výcvik
Na začátku února se žáci 7. A a 7. B zúčastnili již tradičního lyžařského výcviku v Karlově pod Pradědem. Ubytování v chatě Na Horské bylo blízko sjezdovek, a tak akorát pro naše potřeby. Lyžařský kur...

E-shop s oblečením spuštěn!
Nechali jsme si jako škola vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem e-shopu. Objednávání je již spuštěno a bude mo...

LEGO kroužek a modely žáků
Jak vypadá kostkování na naší škole a jaké modely na téma Tvoříme brýle a Ohnivé modely žáci vytvořili si můžete prohlédnout ve fotogaleriích níže. PS: Opravdu se povedly .. Tvoříme brýle Ohnivé model...
Kalendárium výběr
4.2. - 9.2.
Lyžařský výcvik – Karlov pod Pradědem, 7. ročník
27. 2.
PD - Závislosti
4. - 10.3.
Jarní prázdniny
19. 3.
Den otevřených dveří (1. a 2. hodina)
28. 3.
Velikonoční prázdniny
5. 4.
Zápis do 1. třídy
12. 4.
Ukliďme Česko pro 2. stupeň
17. 4.
Pedagogická rada
22.4. - 26.4.
Konzultační třídní schůzky
11. 5.
Férová snídaně
Více

Partneři školy

Nahrávání...