Florbalový turnaj žáků 2. stupně

V úterý 30.1. a ve středu 31.1. se naši žáci zúčastnili florbalového turnaje v Senici na Hané.

Úterní den byl vyhrazen pro týmy ze 6. a 7. tříd. Šest týmů bylo rozděleno do dvou skupin, ze kterých se postupovalo do vyřazovací fáze. Ze skupiny jsme postupovali z druhého místa, následně zvládli souboj ve čtvrtfinále. V semifinále jsme podlehli pozdějšímu vítězi, ZŠ Svatoplukova. V boji o třetí místo jsme po statečném výkonu nakonec také prohráli a skončili na celkovém 4. místě.

Středeční den patřil hráčům z 8. a 9. tříd. Pět týmů hrálo systémem každý s každým. Po dvou jasných výhrách nad ZŠ Senice na Hané a ZŠ Vítezná Litovel nás čekal souboj o první místo se ZŠ Svatoplukova. Těsným rozdílem jsme podlehli 2:3. Poslední souboj se ZŠ Náklo jsme zvládli s přehledem a borci obsadili celkově 2. místo.

Všem žákům patří ocenění za nasazení a bojovnost a zároveň vzorné chování při reprezentaci školy.

Ondřej Šnevajs