Vánoční turnaj ve fotbale

V sobotu 10. prosince se uskutečnil v tělocvičně školy již XIV. ročník Vánočního turnaje ve futsalu.

Po dvou covidových letech jsme se opět vrátili k tradičním akcím, k nimž tento turnaj bezesporu patří. Turnaje se zúčastnilo 9 družstev, 4 v kategorii mladších a 5 v kategorii starších žáků. Celkem tedy více než 50 hráčů a početná skupina jejich rodičů či kamarádů si akci určitě užili. V tomto případě není rozhodující, kdo vyhrál, ale to, že všichni odcházeli spokojeni se sportovním zážitkem a bohatými cenami. Díky patří především bývalým žákům školy Ondrům Holubcovi a Neplechovi a Kubovi Spáčilovi, kteří s myšlenkou a realizací turnaje přišli již v roce 2006 a pravidelně s organizací stále pomáhají. Poděkování patří i Jendovi Přecechtělovi jako rozhodčímu a především Soně Pavlíkové ml., která plnila výborně roli zdravotnice. V neposlední řadě též díky sponzorům, obci i škole za podporu a příspěvek na cenový fond.

Richard Pavel

Nahrávání...