Výměnný pobyt v Krakowě, 2. den

Ráno v úterý začalo brzkým budíkem v 6:30. Všichni se připravili a pomalu jsme se se přesunuli do jídelny, kde nás čekala skvělá snídaně. Po snídani jsme se rychlým krokem dostali do školy. Tam jsme odprezentovali prezentaci o naší škole a obci. Pak jsme dali Polským žákům Kahoot a ozkoušeli jsme si jejich znalost, drobnými dárky odměnili nejlepší a celkově si užili spoustu zábavy. Po prezentaci jsme vyrazili do města a prošli jsme si centrum a podívali se na Krakowské památky. Třídní učitelka Poláků nám říkala informace a Adrian a nebo jeho maminka nám vše přeložila. Následně nás čekal oběd ve školní jídelně, který byl skvělý a někteří si koupili jídlo ve školním bufetu. Po obědě jsme si šli odpočinout do školního kina, kde jsme se koukali na film. Jak skončil film šli jsme na Wavel a tam si prohlídli výstavu středověkých zbraní. Absolutně hladoví jsme ještě prošli Wawelské zahrady a pak už se konečně vydali do města a na náměstí jsme si koupili večeři. Pak jsme se vrátili na hostel a už jsme zbytek večera zůstali na naších pokojích.

Anička, Zita, Magda F., Magda H., Elena