Výměnný pobyt v Krakowě, 1. den

13. května vyrazila 7.B na své dlouho očekávané týdenní dobrodružství - výměnný pobyt se základní školou v Krakowě.  Po tříhodinové cestě vlakem z Olomouce nás čekala ještě asi dvacetiminutová cesta městem k ubytování v Red Carpet Hostel. Odtud jsme vyrazili přímo do školy na společnou lekci angličtiny. Na dvorku školy nás přivítali žáci 7. ročníku se svými třídními učiteli a také s panem ředitelem. Po krátkém seznámení jsme se rozdělili do 4 skupin a první společná lekce mohla začít. Po programu jsme se vydali kolem řeky Wisly a hradu Wawel přes Planty zpět k hostelu na večeři. Krátce odpočinuli a ještě jednou přes Barbakan jsme prošli centrum podvečerního města. Za celý náročný den jsme ušli 15 km, přesto jsme ještě našli chvilku k fandění našim hokejistům. A pak už ulehli do postelí.

Klára, Yana, Domča, Kristýna, Nela