BĚHÁNÍ, KTERÉ POMÁHÁ

Za krásného slunečného počasí proběhl 24. 5. 2019 v areálu Sluňákova již 5. ročník charitativního běhu Konta Bariéry Run and Help. Filip Medek, pro kterého tuto akci pořádáme, už pomalu končí 4. třídu. Jsme moc rádi, že nás i letos přišel podpořit a spolu s tatínkem si celou trasu dlouhou 1200 m prošel. S nadšením za něj běhali žáci, učitelé, asistenti, vychovatelky i pan školník. Kdo nahlásil počet uběhnutých kol, mohl si pochutnat na již tradiční odměně. Všichni účastníci si ji zasloužili, dohromady uběhli téměr 1100 km. Na tak úctyhodném výsledku mají nemalý podíl i děvčata z týmu Pohyb do škol, která se spolu s Jiřinkou Skřivánkovou postarala o zahřátí a protažení všech běžců před startem. Díky patří i žákům devátých tříd za pomoc s organizací celé akce, Jakubu Kačmárovi za celodenní fotografování, dětem ze 4.A za pečení perníčků a hlavně všem za finanční příspěvky. Vybrané peníze škola odeslala na účet Konta Bariéry. Symbolický šek bude rodičům Filipa předán na zahradní slavnosti 27. června 2019. Věříme, že se běh uskuteční ve stejně příjemné atmosféře i v příštím roce.

Run and Help