Putování s bobříkem

Ve středu 24. 4. 2019 se uskutečnila přírodovědná stezka „PUTOVÁNÍ S BOBŘÍKEM“. Během cesty se účastníci zastavili na 6 stanovištích. Prostřednictvím naučných her, pozorování a vlastního objevování získaly děti i jejich dospělý doprovod mnoho zajímavých a odborných informací o životě v Litovelském Pomoraví. Účastníci si vyzkoušeli, jak zpívají někteří ptáci, sledovali barvy květin, čistili rybníček od odpadků a vyzkoušeli si pohyb některých našich ryb. Své smysly si procvičili při hledání ukrytého hmyzu. Stezka začala v areálu školy ve 14:00 a poslední účastníci dorazili do cíle po 17 hodině. Velké poděkování patří všem pedagogům 1. stupně, kteří se podíleli na realizaci a zdárném průběhu celé stezky.

S.Pavlíková

Putování s bobříkem