Vánoční bruslení

Tradiční předvánoční setkání žáků třídy, jejich rodičů a třídního učitele s paní asistentkou se v letošním roce uskutečnilo na netradičním místě. Ve středu 12.12. v podvečerních hodinách jsme se totiž sešli na zimním kluzišti na Dolním náměstí v Olomouci. V příjemné atmosféře společného setkání jsme si užili radost z pohybu, vzájemné sdílení i dobroty z okolních stánků.

O den později se 7. B s bruslemi vydala na zimní kluziště podruhé. Tentokrát se na něm setkala s paralelní třídou a jejich doprovodem. Celé kluziště měli sedmáci jen pro sebe a tak si ho mohli náležitě užít. Bylo hezké sledovat, jak se žáci baví a užívají si zimních radovánek. V závěru akce se našla chvilka času i na vánoční trhy s horkou čokoládou, dětským punčem nebo trdelníkem.

Vánoční bruslení