Reflexe kavárny profesní orientace pro rodiče žáků devátých tříd

Již druhým rokem uspořádala škola kavárnu profesní orientace pro rodiče žáků devátých tříd.

Na kavárně seznámil rodče s průběhem a připravou na přijímací zkoušky výchovný poradce Martin Malenovský.

Školní psycholožka sdělila rodičům možnost testování žáků testy profesní orentace a možnost společné schůzky s žákem a rodiči, kde budou zhodnoceny všechny dovednosti a schopnosti jednotlivých žáků a posouzena vhodnost výběru střední školy.

Na kavárnu dorazili rodiče v hojném počtu a také někteří z žáků devátých ročníků. Následně přikládáme krátké zpětné vazby rodičů.

Vážená paní učitelko,
velice děkuji za tuto akci, pro mne byla velkým přínosem a radou k dalšímu postupu ke vzdělávání, test profesního poradenství určitě plánujeme. S pozdravem a přáním hezkého dne Hanka P.

Dobrý den,
byla jsem moc spokojená. Potěšilo mě téma přihlášky na školu. Pan učitel Malenovský podal vyčerpávající info. Mám zájem o psychologické testy a doučování k přijímačkám. Informace byly vyčerpávající. S touto rodičovskou kavárnou jsem byla na 100% spokojená.
Děkuji učitelům za přípravu a čas.
M.Š.

Dobrý den,

děkuji Vám za uspořádání rodičovské kavárny věnované tomuto důležitému tématu. Dostala jsem vyčerpávající informace, a to srozumitelně. Vaši nabídku testů profesního poradenství bych chtěla využít pro dceru Simonu, abychom ji pomohli vybrat si správně.

Děkuji a jsem s pozdravem N.