Co se děje v 2.A

23. 5. 2018 oslavily děti se svými maminkami jejich svátek slavnostním odpolednem. Děti si připravily pro své maminky příběhve tvaru pětilístku, vystoupily s pásmem básní o maminkách a zahrály jim pohádku. Celý květen připravovaly kytičky, přáníčka, která se ve středu odpoledne dostala do „pracovitých“ rukou maminek. Slavnostním slibem děti setkání ukončily.
S.Pavlíková

Na prvním stupni naší školy panuje velmi vstřícná atmosféra, což se ukázalo i 25 .5. 2018 dopoledne, kdy se žáci 4.A vypravili učit své mladší spolužáky z 2.A. Tématem výuky byli ptáci. Prostřednictvím vrstevnického učení se druháci seznámili s ledňáčkem, kánětem, kalousem a dalšími ptáky. V závěrečné reflexi žáci vyjádřili nadšení a spokojenost s průběhem celé vyučovací hodiny.
S.Pavlíková a V. Havlíčková