Sportovní odpoledne

V pátek 27.5. se v areálu školy konečně znova konalo Sportovní odpoledne. Každý, kdo se po každodenním sezení u počítače nebo v lavici chtěl zase začít hýbat a vyzkoušet si netradiční sportovní aktivity, byl více než vítán.

Od slackliny přes pedalla, trickke či lukostřelbu až po discgolf (Nevíte, co to je? Kdybyste přišli, ušetřili byste si práci s googlováním.), to vše jste si mohli užít. A pokud nejste fanoušci ringo kroužků, určitě byste došli naplnění u žonglovacího stanoviště, kde vám profesionální vedení poskytovali sami žáci. (To zní dost dobře, co? A to ještě zdaleka nejsme u konce!)

Skvělé výkony nám předvedli (samozřejmě kromě vás, účastníků) fotbaloví Benjamínci a malí házenkáři. Jejich schopnosti a nasazení se málem vyrovnaly zlatému hřebu akce – tradičnímu fotbalovému zápasu učitelé versus žáci. Bylo to dramatické. Dešťové kapky hráčům bránily ve výhledu. Silný vítr se jim opíral do těla i do míče. Kvůli mokrému a kluzkému povrchu hřiště se hrálo spíše vleže než ve stoje. Diváci lapali po dechu, hráči (samozřejmě) ještě více.

O atmosféru celé akce se postarala svým hudebním doprovodem kapela rodiny Kupkových a o dostatek cukrů a stálý přísun energie (a s ní i dobré nálady) ve formě vynikajícího občerstvení se postaralo sdružení rodičů.

Na závěr, děkujeme všem za hojnou účast a podílení se na přípravě. A pokud se vám nepodařilo přijít letos, berte to jako pozvánku na příště. Těšíme se na vás!

Realizační tým