Ocenění Zlatá karabina

Jedna z nejúspěšnějších zástupkyň je od nás z Horky

Redakce časopisu Řízení školy každoročně vyhlašuje soutěž o nejlepšího zástupce ředitele školy Zlatá karabina. Cílem soutěže je ocenit nelehkou práci zástupců ředitelů škol, kteří spojují vedení školy, učitele, žáky a rodiče. Cenu za Mimořádný počin letos získala Mgr. Martina Hricová.

Odborná porota v čele s náměstkem ústředního školního inspektora Ondřejem Andrysem ocenila její mimořádné mnohaleté úsilí při zlepšování kvality vzdělávání na Základní škole v Horce nad Moravou.

Odborná porota také ocenila, že Martina dokáže skloubit férovost, důslednost a moderní výukové trendy. Její práce je precizní a ve škole se všichni kolegové mohou spolehnout, že vše bude fungovat. Zároveň dbá na to, aby byli kolegové i žáci ve škole rádi. V době uzavření škol se významně podílela na zavádění digitálních technologií do výuky.

Martina k tomu dodává: „Je to ocenění pro celou naši školu, kterého bych nedosáhla bez spolupráce všech pedagogů.“