SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

V pondělí 27. ledna 2020 se sešli zájemci o anglický jazyk, aby si vyzkoušeli své dovednosti a poměřili se s ostatními spolužáky. Soutěž byla vyhlášena ve dvou kategoriích – pro žáky ze šestých a sedmých tříd a pro žáky z osmých a devátých tříd. Všech sedmnáct účastníků si nejdříve vyzkoušelo poslechové cvičení a čtení a potom již mohli přistupovat ke komisím složeným z pedagogů naší školy, aby si vylosovali téma, o kterém budou diskutovat. Výkony zejména v kategorii starších žáků byly velmi vyrovnané a na skvělé úrovni. Komise měly opravdu náročný úkol zhodnotit soutěžící a vybrat zástupce, kteří naši školu budou reprezentovat v okresním kole v Olomouci. Výtězi se stali v kategorii mladších žáků Tomáš Špunda ze 7.B a v kategorii starších žáků Ema Zimová z 9.B. Všem účastníkům soutěže chci poděkovat a vítězům přeji úspěch v okresním kole.

M. Dekarová