Vánoční turnaj

V sobotu 14.12. 2019 se konal v tělocvičně školy již XIII.ročník našeho tradičního vánočního turnaje ve futsalu. Zúčastnilo se deset týmů, pět z prvního stupně a pět z druhého stupně. Všichni zúčastnění si akci užili, v kategorii mladších zvítězil tým FC Pepsi nekopnem si před družstvem Robůtci a FK Horka. Kategorii starších vyhrál tým FC Horka/Chomáč před týmem Dráčci kolejáčci a týmem To je jedno. Celý turnaj proběhl v pěkné atmosféře a hlavně bez zranění. Věřím, že si turnaj všichni užili a každé družstvo dostalo pěknou cenu, též v každé kategorii byl oceněn nejlepší brankář a nejužitečnější hráč. Za vše patří dík pořadatelům, škole, obci, Sdružení rodičů a dalším sponzorům. Velké poděkování patři zdravotnici Laďce Šedové. Již teď se těšíme na další již čtrnáctý ročník v příštím školním roce.

Richard Pavel