Akce 2013/2014

Jarní vycházka

Výlety 6.tříd

26.6.2014

Výlet 6.A + 6.B  na Velký Kosíř a Sovinec.

Výlet 6.A a 6.B

Cyklistický výlet 8. třídy mikroregion Bystřička

26.6.2014

Osmáci nejsou žádní mastňáci, a proto vyrazili na kole objevovat krásy řeky Bystřičky. V zapomenutém kraji v okolí Velkého Újezdu jsme objevili krásný srub rodiny Sitárových, kterým ještě jednou děkujeme za zázemí. Kluci si vyzkoušeli spaní ve  stanu, opečené špekáčky chutnaly téměř všem a mnozí vyšli i na stezku odvahy.

O bezpečné přejezdy zejména v Olomouci děkujeme panu Musilovi a panu Jílkovi

O „duše“ se nám postaral pan Valušek.

Pojedeme příští rok zase?

Cyklovýlet 8.A

Škola v přírodě – Montessori

25.6.2014

Pobyt v přírodě

Žáci montessori tříd, kromě 4. M, se zúčastnili od 16. 6. do 20. 6. pobytu v přírodě na Všemině.

Program byl sestaven ve spolupráci s instruktory z rekreologie. Tématem bylo Cestování časem z věku do věku. Děti se každý den teleportovaly do jiné doby, plnily tematické úkoly, vyzkoušely si netradiční sportovní aktivity. Zaujaly je také hrátky ve vodě a dramatizace řeckých bájí. V pátek první a druhá třída navštívila ZOO Lešná, děti si výlet užily. Třetí a pátá třída si prošla velehradské katakomby a baziliku. Naši cestu jsme zakončili v Modré – prohlídkou areálu Živá voda. Plni zážitků jsme se v pořádku spokojeně vrátili domů.

Tým montessori učitelek

Škola v přírodě - Montessori

Úspěch kroužku aerobicu

7.6.2014

První úspěch slavil kroužek dětského aerobicu.
V květnu postoupil ze semifinálového kola soutěže“ Česko se hýbe “ do finále.
Finálové kolo se konalo v pátek 6.6. 2014 v Praze.
V naší kategorii soutěžilo 36 týmů, děti z celé republiky. Konkurence byla obrovská. Náš tým podal výborný výkon.
Po ročním úsilí a nacvičování byl postup do finále pro nás velkým úspěchem a holky z něj měly velkou radost.
Děkujeme všem maminkám za spolupráci a podporu.

za aerobic tým, instruktorka Jiřinka Bačová

Aerobic Brno