Akce 2011/2012

Slavnostní zakončení školního roku

30.6.2012

Ještě než děti dostaly vysvědčení, rozloučili se žáci deváté třídy nejen s učiteli, ale i se svými mladšími spolužáky. Budoucím deváťákům nachystali překážkovou dráhu a nakonec jim předali žezlo, o které se celý rok starali.

Zakončení školního roku

Zahradní slavnost

28.6.2012

Dne 28. 6. se uskutečnila již tradiční zahradní slavnost, na které vystoupili děti z MŠ a žáci i učitelé ZŠ.

Zahradní slavnost

Fotbal a rozvoj

15.6.2012

Žáci páté třídy se zúčastnili semináře Fotbal a rozvoj, který pomáhá řešit různé sociální problémy. Seznámil žáky s jinou dimenzí fotbalu prostřednictvím her, kvízů a pravidel fair play.

Fotbalový seminář

Přírodopisné praktikum 3.M

6.6.2012

Dne 6. 6. 2012 jsme zakončili letošní činnost přírodovědného kroužku velkou výpravou k protrženému meandru Moravy u Hynkova. Na vlastní oči jsme mohli sledovat, jak řeka v lužním lese mění směr svého toku. Vše jsme řádně prozkoumali, užili si chůzi po spadlých kmenech stromů, brodili jsme se ve vodě. Dokonce někde zůstala jedna žabka (obuv). Akci si užili zejména chlapci, někteří cestou zpět sušili kalhoty na kole. Na fotkách můžete vidět, jaká divočina se skrývá v naší chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví.

Mgr. Jana Hrušková

Přírodopisné praktikum 3.M

Dětský den

1.6.2012

V pátek 1. června oslavily děti z prvního stupně svůj svátek v „pralese“. Vybraní žáci z 8. ročníků pod vedením paní učitelky Zapletalové připravili pro své mladší spolužáky zábavné putování. Děti překonávaly různé nástrahy „pralesa“, při kterých musely prokázat svoji zručnost, obratnost i fantazii. I přes nepřízeň počasí se celé dopoledne vydařilo a všichni odcházeli domů s velkými zážitky.

Mgr. Soňa Pavlíková

Žáci 5.-9. tříd si mohli vybrat mezi návštěvou ZOO, cyklovýletem, plaveckým bazénem a bowlingem.

Dětský den