Úspěch našich florbalistů

Ve čtvrtek 16.11.2017 se žáci 7.B zúčastnili okresního kola turnaje ve florbale na ZŠ Demlova v Olomouci. Oproti předchozímu, okrskovému kolu, kde naši žáci vybojovali první místo, byla úroveň zúčastněných týmů mnohem vyšší. Po úvodní prohře naši borci zabrali a v druhém utkání dosáhli vítezství. Zároveň utkání dalších týmů se vyvíjela tak, že v posledním – třetím zápase jsme bojovali o celkové vítězství. Se soupeřem ze Šternberka jsme se po většinu zápasu přetahovali o vedení. Dvě minuty před koncem svítila na ukazateli remíza 4:4. Bohužel na samém konci utkání jsme obdrželi dva góly a prohráli 4:6.
Po započtení všech výsledků jsme skončili na celkovém 3. místě.
Našim borcům patří velké uznání za nasazení, které na turnaji ukázali a poděkování za reprezentaci školy. Jako jediní dokázali držet krok s celkovými vítězi ze Šternberka, postup do krajského kola byl velmi blízko.