Týden knihoven

Dobrý den,

srdečně Vás zvu na „Týden knihoven“, který se koná 2.-8.10.2017.
V pondělí přijde zahrát horecká skupina Alibaba.
V úterý bude běžný provoz knihovny.
Ve středu dopoledne na návštěvu do knihovny přijdou předškolní děti z MŠ. Od 18.00 do 19.00 hod budou mít odbornou přednášku paní učitelky z MŠ pro rodiče nejen předškoláků: „Jak to vidí učitelky MŠ“. Přednášet budou na témata: Proč číst předškolákům a nejen jim. Láska ke knize. Pomozme rozvíjet svět dětské fantazie.
Na čtvrtek od 18.00 do 19.00 hod zveme všechny babičky, dědečky, strýce, tety, ale i maminky i tatínky ke společnému podvečernímu čtení. Můžete si přinést svoji oblíbenou pohádkovou knížku.
V pátek od 17.00 hod. budeme hledat a učit se první písmenka. Program je určen pro předškolní děti a jejich rodiče, či prarodiče.
V sobotu proběhne Knižní bazar dětských knížek.
A v neděli týden uzavřeme Herním odpolednem deskových her nejen pro předškoláky, ale pro všechny, kteří si rádi hrají.

Věřím, že si z uvedeného programu vyberete a těším se na Vaši návštěvu.

Romana Janková
Knihovna Horka nad Moravou